شما اینجا هستید: Homeاخباربرگزاری مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1397/12/19 شرکت پتروشیمی آبادان

برگزاری مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1397/12/19 شرکت پتروشیمی آبادان

 برگزاری مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1397/12/19 شرکت پتروشیمی آبادان
 
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی آبادان : جلسه مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت پتروشیمی آبادان در ساعت 10:00صبح روز یکشنبه مورخ 19 اسفند 1397 با حضور بیش از 65/39 در صد سهامداران و نمایندگان صاحبان سهام شرکت در محل سالن فرهنگی ورزشی تلاش (تهران) برگزار گردید.
پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و با توجه به احراز حد نصاب قانونی و اعلام رسمیت جلسه در اجرای ماده 101 قانون تجارت و ماده 24 اساسنامه شرکت اعضای هیئت رئیسه جناب آقای رضا توکلی به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری نفت،گاز و پتروشیمی به عنوان رئیس مجمع و جناب آقای علیرضا بنی اسدی به نمایندگی از شرکت پتروسینا به عنوان عضو ناظر مجمع و جناب آقای سلیمان سلطانی به نمایندگی از شرکت گروه صنعت سلوزی تامین گستر نوین و جناب آقای محسن علوی عطا آبادی (مدیر عامل شرکت پتروشیمی آبادان)به عنوان دبیر مجمع انتخاب شدند. پس از انتخاب هیئت رئیسه و تایید رسمیت جلسه،دستور جلسه توسط دبیر مجمع جناب آقای مهندس محسن علوی عطا آبادی به صورت جامع و کامل به اطلاع حاضرین در مجمع رسید.
مجمع ضمن قدردانی از زحمات هیئت مدیره ،مدیر عامل و کلیه کارکنان شرکت پتروشیمی آبادان بابت تایید برنامه افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی داراییها به جناب آقای مهندس محسن علوی عطا آبادی (مدیر عامل شرکت پتروشیمی آبادان ) وکالت با حق توکیل به غیر تفویض نمود تا نسبت به ثبت این صورتجلسه در اداره ثبت شرکت ها و امضای دفاتر و اوراق لازم اقدام نماید و جلسه با آرزوی توفیق و همچنین رشد و تعالی روز افزون برای شرکت و در ساعت 11صبح همان روز با ذکر صلوات خاتمه یافت. 
 
روابط عمومی شرکت پتروشیمی آبادان 

تماس با ما

  • انتقادات و پیشنهادات (سهامداران)
  • تلفن دفتر تهران:10-22253004-021
  • تلفن دفتر آبادان : 9- 53260021-061
  • پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • فناوری اطلاعات : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید