شما اینجا هستید: Homeاخبارتجلیل مدیرعامل از بسیجیان

تجلیل مدیرعامل از بسیجیان

تجلیل مدیرعامل از بسیجیان
 
به گزارش روابط عمومی: جناب آقای مهندس زمانی فرد سرپرست محترم شرکت پتروشیمی آبادان از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهدای این شرکت قدردانی کرد. مهندس زمانی فرد سرپرست محترم شرکت پتروشیمی آبادان از تلاش و زحمات بسیجیان کارکنان شرکت در عرصه پیشبرد برنامه ها و اهداف بسیج در شرکت، تقدیر نمود.
در بخشی: "از بیانات ایشان آمده است اینک که در پرتو الطاف بیکران الهی و تلاش های ارزنده شما بسیجیان گرانقدر ، اعضای شورا و یکایک بسیجیان آن پایگاه ، اقدامات ارزشمندی در راستای توسعه و تعمیق فرهنگ بسیجی و پیشبرد برنامه ها و اهداف بسیج به انجام رسیده است، بدین وسیله به مصداق " من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق "، از مساعی ارزنده شما عزیزان و مجاهدت تمامی بسیجیان شرکت تقدیر و تشکر می نمایم."
طی مراسمی با حضور جناب آقای مهندس زمانی فرد و جمعی از بسیجیان ، از همکاران بسیجی نمونه شرکت پتروشیمی آبادان نیز تجلیل به عمل آمد.
جناب آقای مهندس زمانی فرد : در این آئین با گرامیداشت سی ونهمین سال تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام (ره) گفت: بسیجیان این شرکت آمادگی کامل دارند تا خالصانه در تمامی عرصه های خدمت رسانی نقش خود را به نحو شایسته ای انجام دهند. گفتنی است : دراین مراسم از تعدادی بیسجیان نمونه پایگاه مقاومت بسیج شهدای شرکت پتروشیمی آبادان با اهداء لوح تقدیر وهدایایی تجلیل به عمل آمد.
 
روابط عمومی شرکت پتروشیمی آبادان 

تماس با ما

  • انتقادات و پیشنهادات (سهامداران)
  • تلفن دفتر تهران:10-22253004-021
  • تلفن دفتر آبادان : 9- 53260021-061
  • پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • فناوری اطلاعات : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید