شما اینجا هستید: Homeاخباربازدید معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی از پتروشیمی آبادان

بازدید معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی از پتروشیمی آبادان


بازدید معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی از پتروشیمی آبادان
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی آبادان :در تاریخ 7 دی ماه1396 دکتر سرزعیم معاون محترم امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی به همراه مهندس شیخی مدیر کل محترم امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و دکتر عامر کعبی نماینده مردم شریف آبادان در مجلس شورای اسلامی و جناب آقای شهبازی فرماندار ویژه شهرستان آبادان و جناب آقای محمد پور مدیر کل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان از پتروشیمی آبادان بازدید کردند .
مهندس جبرائیلی مدیر عامل محترم شرکت پتروشیمی آبادان ضمن خوش آمد گویی به مهمانان به طور خلاصه مشکلات مجتمع را به سمع و نظر بازدید کنندگان رساندند.
معاون محترم امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در سخنانی فرمودند : پتروشیمی آبادان جزء هویت منطقه و صنعت پتروشیمی کشور است که سابقه طولانی و نیروی کارآمد در این زمینه دارد.
سرزعیم گفت:به تناسب قدمت زیاد این شرکت از تکنولوژی قدیمی بهره می برد که مشکلات خاص خود را دارد. وی مهلت دادن بخشی از بدهی های این شرکت به اداره های برق و آب و پالایشگاه آبادان را بخشی از اقدام های انجام شده برای رونق دوباره این شرکت اعلام کرد و بیان داشت:در گام دوم سعی داریم ارزش سرمایه شرکت را افزایش بدهیم تا بتوانیم از صندوق توسعه ملی تسهیلاتی برای نوسازی و بازسازی بخشی از واحدها که فرسودگی زیادی دارند اختصاص دهیم.

 

تماس با ما

  • انتقادات و پیشنهادات (سهامداران)
  • تلفن دفتر تهران:10-22253004-021
  • تلفن دفتر آبادان : 9- 53260021-061
  • پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • فناوری اطلاعات : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید