شما اینجا هستید: Homeاخباراجرای طرح افزایش قدرت خرید کارکنان شرکت پتروشیمی آبادان

اجرای طرح افزایش قدرت خرید کارکنان شرکت پتروشیمی آبادان
به گزارش روابط عمومی :

با دستور مدیر عامل محترم شرکت پتروشیمی آبادان ،جناب آقای مهندس مسعود جبرائیلی با تشکیل کمیته رفاه ، بن خرید ارزاق و کالا برای 1400 نفر پرسنل شرکت پتروشیمی آبادان جهت خرید اقلام مورد نیاز تهیه و اعطاء گردید .

نظر به اینکه نیروی انسانی ارزشمندترین سرمایه هر سازمانی محسوب می شوند با مساعدت مدیر عامل شرکت پتروشیمی آبادان که عنایت ویژه ای به این امر مهم قائل می باشند و با توجه به پایان سال 1395 و آغاز سال جدید ، با تصویب کمیته رفاه و تائید مدیریت محترم عامل ،برنامه خرید کارکنان از فروشگاههای معتبر آبادان در اسفند ماه اجرائی و مقرر گردید مبالغ بن های تحویلی به کارکنان طی 6 ماه از حقوق کارکنان کسر و به فروشگاههای طرف قرارداد پرداخت گردد .

با انجام این مهم تمام کارکنان از توان خرید کالاهای مورد نیاز خود در اقساط 6 ماهه و به مبلغ حداکثر ده میلیون ریال برای هر نفر بهره مند شدند ضمنا با تصویب کمیته رفاه و تائید مدیر عامل محترم ، برنامه خرید جهیزیه و لوازم خانگی از فروشگاههای معتبر با اقساط مناسب 18 ماهه به بالا و با معرفی شرکت میسر گردید . انتظار می رود با این طرح همکاران بتوانند نیازهای کالاهای لوازم خانگی و جهیزیه را با تسهیلات در نظر گرفته شده تامین نمایند . در اجرای این طرحها تاکنون پنج فروشگاه معتبر آبادان با پتروشیمی آبادان قرارداد منعقد نموده اند .

تماس با ما

  • انتقادات و پیشنهادات (سهامداران)
  • تلفن دفتر تهران:10-22253004-021
  • تلفن دفتر آبادان : 9- 53260021-061
  • پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • فناوری اطلاعات : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید