شما اینجا هستید: Homeاخباراقدام تحسین برانگیز کارکنان پتروشیمی آبادان

اقدام تحسین برانگیز کارکنان پتروشیمی آبادان


کارکنان شرکت پتروشیمی آبادان متعلق به شستا در اقدامی خودجوش و در راستای سیاستهای مقاومتی مقام معظم رهبری، 2 تا 5 روز از حقوق خود را به امر بازسازی شرکت اختصاص دادند .

به گزارش مدیر روابط عمومی و نماینده کارکنان، شرکت پتروشیمی آبادان که در چند سال گذشته با آسیبها و مشکلات جدی مواجه شده بود، از اول سال 95 با حضور مدیر عامل محترم جدید، جناب آقای مهندس جبرائیلی دوباره روح تازه ای گرفته است. و تمام پرسنل و کارکنان همراه با برنامه های مدیر عامل شرکت بصورت شبانه روزی و بدون مطالبه اضافه کاری ، عزم خود را بر بازسازی شرکت جزم کردند و در اقدامی قابل تحسین و خود جوش در کنار سایر اقدامات پرتلاش خود و در حمایت از برنامه های مدیریت 2 تا 5 روز از حقوق خود را در مرداد ماه به امر بازسازی شرکت اختصاص دادند .

به گفته آقای مهندس کعب عمیر نماینده کارکنان ،‌تمام پرسنل شرکت عهد بستند در کنار مدیر عامل خود ، شرکت پتروشیمی آبادان را در سال 95 بازسازی و در سال 96 به حداکثر تولید برسانند. همکاری و همدلی کارکنان این شرکت اقدامی ستودنی و در قالب سیاست مقاومت و همدلی و همراهی بود و الگوی بسیار خوبی برای صنعت و تولید می باشد.

به گفته نماینده کارکنان، پرسنل این شرکت با ایمان و اعتقاد به شکوفایی و پیشرفت کشور و اعتماد کامل به مدیر عامل فعلی، در کنار این اقدام ستودنی اقدامات ارزشمند دیگری نیز در سال 95 انجام دادند که از جمله آن عدم دریافت افزایشات سالیانه قانون کار تا رفع مشکلات شرکت می باشد.
 

تماس با ما

  • انتقادات و پیشنهادات (سهامداران)
  • تلفن دفتر تهران:10-22253004-021
  • تلفن دفتر آبادان : 9- 53260021-061
  • پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • فناوری اطلاعات : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید