شما اینجا هستید: Homeاخبارتعالی شرکت پتروشیمی آبادان درسایه اعتماد به جوانان حاصل می شود

تعالی شرکت پتروشیمی آبادان درسایه اعتماد به جوانان حاصل می شود


  تعالی شرکت پتروشیمی آبادان درسایه اعتماد به جوانان حاصل می شود.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی آبادان :

توسعه و تعالی شرکت را در سایه استفاده از توانمندی صاحبان تجربه و اعتماد به جوانان و میدان دادن به قشر جوان عنوان کرد وی افزود.

بی تردید هرتلاشی که در راه اعتلای انسان دوستانه و همدلی و یاری نمودن به کارکنان صورت گیرد نقش سازنده ای در پیشرفت صنعت عظیم کشورخواهد داشت و درپیشگاه خداوند منان از ارج و ارزش شایسته ای برخورداراست.

مهندس جبرائیلی افزود : جوان متخصص می‌خواهد با تکیه‌ بر توانایی‌هایش مورد توجه قرار گیرد و این خواسته به حقی است و از جوانان باید در مدیریت و برنامه‌ریزی شرکت پتروشیمی آبادان استفاده شود تا زمینه رشد آنها فراهم گردد و اگر این مهم تحقق نیابد زمینه تهدید فراهم خواهد شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شرکت پتروشیمی آبادان این فرهنگ اعتماد به قشر جوان انگیزه و اعتماد به نفس بسیار بالایی را در کارکنان این شرکت ایجاد نمود و به همین مناسبت کارکنان شرکت پتروشیمی آبادان در یک اقدام خود جوش و همگانی با نصب پلاکارد درمحل درب ورودی شرکت پتروشیمی آبادان حمایت خود را نسبت به استفاده از نیروهای جوان در بخشهای مدیریتی و فنی شرکت پتروشیمی آبادان که ازسوی جناب آقای مهندس مسعود جبرائیلی به مرحله اجرا درآمده بود اعلام نمودند.

11/مرداد 1395 روابط عمومی

 

تماس با ما

  • انتقادات و پیشنهادات (سهامداران)
  • تلفن دفتر تهران:10-22253004-021
  • تلفن دفتر آبادان : 9- 53260021-061
  • پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • فناوری اطلاعات : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید