شما اینجا هستید: Homeاخباربازدید جناب آقای مهندس غلامرضا امیرشقاقی مدیرعامل محترم هلدینگ صنایع پتروشیمیایی وشیمیایی تامین ازپتروشیمی آبادان روزجمعه تاریخ 18تیر1395

بازدید جناب آقای مهندس غلامرضا امیرشقاقی مدیرعامل محترم هلدینگ صنایع پتروشیمیایی وشیمیایی تامین ازپتروشیمی آبادان روزجمعه تاریخ 18تیر1395


به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی آبادان روزجمعه تاریخ 18 تیر1395 جناب آقای مهندس غلامرضا امیرشقاقی مدیرعامل محترم هلدینگ نفت ، گاز، پالایش و پتروشیمی و شیمیایی تامین به همراه جناب آقای مهندس مسعود جبرائیلی مدیر عامل و مدیران شرکت پتروشیمی آبادان  از واحد های تولیدی بازدید به عمل آوردند در این بازدید که به مدت 4 ساعت به طول انجامید. جناب آقای مهندس جبرائیلی گزارش جامعه ای از پتروشیمی آبادان معرفی واحدها روند تولید و تعمیرات اساسی بعضی از واحد ها جهت رسیدن به اهداف پیش بینی شده به تولید و دسترسی به تولید نهایی ارائه و در طول بازدید جناب آقای مهندس معینی گزارشی از تامین مواد اولیه و چرخش تولید واحدهای مجتمع به حضور جناب آقای مهندس امیرشقاقی رساندن در پایان بازدید چند ساعته جناب آقای مهندس امیرشقاقی از مجتمع پتروشیمی آبادان در محل دفتر مدیرعامل محترم جلسه ای با تنی چند از مدیران و مسولان شرکت پتروشیمی آبادان برگزار گردید. در این جلسه مدیران گزارشی از عملکرد خود را بیان نمودند. جناب آقای مهندس امیرشقاقی از مشکلات و شرایط نامساعد فنی و ایمنی شرکت مطلع و رهنمودها و دستورات لازم را نیز صادر فرمودند . در این جلسه جناب آقای مهندس جبرائیلی اعلام کردند که با توجه به موقعیت جغرافیایی پتروشیمی آبادان و قرارگرفتن درمنطقه جنوب و نوار مرزی و حیات این مجتمع عنایت خاص مقامات کشوری و همچنین مساعدت ویژه جناب آقای مهندس امیرشقاقی نسبت به این مجتمع را خواستار شد در این جلسه جناب آقای مهندس امیرشقاقی قول مساعد فرمودند که در تمامی زمینه ها جهت پایداری پتروشیمی آبادان و اجرای طرحهای توسعه از هیچ گونه مساعدتی دریغ نخواهیم داشت.
در پایان جناب آقای مهندس امیرشقاقی ضمن خداحافظی از مدیران و مسولان پتروشیمی آبادان ازدرگاه خداوند منان آرزوی موفقیت برای تمامی کارکنان و مجموعه شرکت پتروشیمی آبادان مسئلت داشتند.
لازم به یادآوری است جناب آقای مهندس امیرشقاقی از روز پنجشنبه مورخ 17 تیرماه با حضور درمنطقه ویژه ماهشهر از شرکتهای تحت پوشش تاپیکو بازدید به عمل آوردند.

تماس با ما

  • انتقادات و پیشنهادات (سهامداران)
  • تلفن دفتر تهران:10-22253004-021
  • تلفن دفتر آبادان : 9- 53260021-061
  • پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • فناوری اطلاعات : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید