شما اینجا هستید: Homeاخبارحضور پرشورکارکنان شرکت پتروشیمی آبادان در راهپیمایی روز قدس95

حضور پرشورکارکنان شرکت پتروشیمی آبادان در راهپیمایی روز قدس95کارکنان متعهد و ولایت مدار همیشه در صحنه شرکت پتروشیمی آبادان در کنارمردم شریف شهرستان شهید پرور آبادان در راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان آبادان شرکت کردند و یکصدا فریاد مرگ بر اسرائیل سر دادند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی آبادان ، ظهر روز جمعه ۱۱ تیر ماه کارکنان روزه دار شرکت پتروشیمی آبادان در دمای 50 درجه سانتیگراد راهپیمایی روز قدس را از مقابل مسجد حضرت امیرالمومنین علیه السلام لین یک خیابان احمدآباد این شهر به مقصد مصلی نماز جمعه برگزارکردند.

کارکنان ولایتمدار و انقلابی در حالی که پلاکاردهایی با مضمون ' روزجهانی قدس گرامی باد" و مرگ بر اسرائیل دردست داشتند ضمن حمایت از مردم مظلوم فلسطین و حمایت از قدس به فرمان تاریخی بنیان‌گذار جمهوری اسلامی در اعلام حمایت از تمامی مستضعفان جهان انزجار خود را از استکبار جهانی ابراز داشتند. بر اساس این گزارش در این مراسم جناب آقای مهندس جبرائیلی مدیرعامل محترم شرکت و تنی چند ازمدیران ارشد، روسا و کارگران شریف و زحمت شرکت پتروشیمی آبادان در راهپیمایی روز قدس حضور داشتند .

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی آبادان :

کارکنان این شرکت امروز نیز مانند دیگر مناسبت های ملی و مذهبی کشور همیشه در صحنه با حضور پرشور و شعور خود مشت محکمی را بر دهان استکبار و دشمنان اسلام و انقلاب کوبیدند و با خود احد بستند تا زمانی که ریشه ظلم از جهان کنده نشود ما همچنان با ظلم و استکبار خواهیم جنگید و در مقابل هر کسی که ظلم کند خواهیم ایستاد. 

تماس با ما

  • انتقادات و پیشنهادات (سهامداران)
  • تلفن دفتر تهران:10-22253004-021
  • تلفن دفتر آبادان : 9- 53260021-061
  • پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • فناوری اطلاعات : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید