شما اینجا هستید: Homeاخبارجلسه بررسی طرحهای توسعه شرکت پتروشیمی آبادان

جلسه بررسی طرحهای توسعه شرکت پتروشیمی آبادانبه گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی آبادان :جلسه بررسی طرحهای توسعه شرکت پتروشیمی آبادان روز دوشنبه مورخه 1395/3/31 ساعت 14 در محل مـجتمع آبادان و با حضور جناب آقای مهندس خسرو امیر ارجمند و مهندس بهمن بهزادی کارشناسان هلدینگ تاپیکو و مـدیر عامل پتروشیمی آبادان جناب آقای مهندس مسعود جبرائیلی و مدیران و کارکنان ارشد شرکت برگزار گردید .

 در ابتدای جلسه جناب آقای جبرائیلی مدیر عامل پتروشیمی آبادان ضمن تشکر از جناب آقای مهندس امیر شـقاقی مدیر عامل محترم تاپیکو به جهت توجه ایشان به اهمیت طرحهای توسعه پتروشیمی و اعزام نمایندگان متخصص و با تجربه تاپیکو به شرکت در این خصوص ، وضعیت و شرایط شرکت را بیان و به اهمیت غیر قابل انکار اجرای طـرحهای توسعه شرکت بصورت جدی تاکید نمودند .

جـناب آقای مهندس امیر ارجـمند و جناب آقای مهندس بهزادی به بازدید امروز خود از سـایت شرکت اشـاره و به ضرورت اجرای طرح های توسعه متناسب با مزیت های شهر آبادان و همراهی و حمایت تاپیکو و جناب آقای مهندس امیر شقاقی در این مسیر از پتروشیمی آبادان را بیان داشتند . در ادامه جلسه طرحهای توسعه شرکت توسط جناب آقای مهندس زینلی معاونت طرحها و توسعه ارائه و بحث های لازم انجام و مـقرر گردید هر چه سریعتر با دریافت نظرات جناب آقای مهندس بهزادی در خصوص سایر طرحها، نسبت به نهایی نمودن آنها و ارائه گزارش نهایی به جناب آقای مهندس امیر ارجمند جهت پیگیری از تاپیکو اقدام گردد .
لازم به ذکر میباشد با اجرای طرحهای توسعه دارای مزیت اقتصادی و فنی بالا شرکت پتروشیمی آبادان به مجموعه ای پویا و ســود آور تبدیل خـواهد شد .

تماس با ما

  • انتقادات و پیشنهادات (سهامداران)
  • تلفن دفتر تهران:10-22253004-021
  • تلفن دفتر آبادان : 9- 53260021-061
  • پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • فناوری اطلاعات : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید